Schaatshulpjes

Kun je wat extra steun gebruiken op het ijs? Bij De Meent zijn verschillende schaatshulpjes beschikbaar. Voor kinderen zijn er zeehondjes en schaatsstoeltjes. Daarnaast staan er schaatsrekjes die ook door volwassenen gebruikt kunnen worden.

Zo kun je op een prettige manier wennen aan het ijs, je balans oefenen of met wat extra vertrouwen schaatsen.

Drie verschillende schaatshulpjes die beschikbaar zijn bij De Meent

Zeehondjes en schaatsstoeltjes

Voor kinderen kun je bij de receptie een zeehondje of schaatsstoeltje huren.

De schaatshulpjes zijn licht en makkelijk vooruit te duwen. Kleine kinderen kunnen ook op het zeehondje of stoeltje zitten.

Huurprijs: € 2,50
Borg: € 10,-

Reserveren is niet mogelijk. Er is een ruime voorraad, maar op = op.

Schaatsrekjes op het ijs

Tussen de horeca en kleedkamer 5 zijn schaatsrekjes beschikbaar voor extra steun tijdens het schaatsen. Deze rekjes kunnen zowel door kinderen als volwassenen worden gebruikt.

Je kunt ze gebruiken om rustig aan het ijs te wennen, je balans te oefenen of met wat meer zekerheid te schaatsen. Je kunt een rekje meenemen met een winkelwagenmuntje of een muntje van 50 cent, 1 euro of 2 euro.

Schaatsen met een beperking

Voor mensen met een lichamelijke beperking zijn er speciale schaatsframes. Daarover vind je meer informatie op de aparte pagina over toegankelijk schaatsen.

Bekijk schaatsframes en toegankelijk schaatsen →

Openingstijden →